İletişim

Haftanın 7 günü 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilek ve şikayetleriniz için esmaelizan44@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Not: İçeriklerle ilgili sorularınızı lütfen içerik altında bulunan yorum bölümünü kullanarak sorunuz.


Sitemizle ilgili tüm şikayetleri, telif hakları ile ilgili meseleleri veya dileklerinizi bize bildirirseniz en yakın zamanda dönüş sağlanacaktır.

1 yorum:

Merhaba anestezi mezunuyum lisansa tamamlamak için önümde iki seçenek var hemşirelik ya da sosyal hizmetler....sosyal hizmetlere tamamlanarak atanma imkanım olabilir mi?kararsızım...sosyal hizmetler bitirirsem mudurelik yapabiliyor muyum?hemsirelerin de doktorluga geçiş yapabileceğine dair bir duyum aldim.öyle bir kanun çıkacakmış.sizce bu doğru mu?

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger