Hakkımızda

   Sitemize hoş geliniz değerli ziyaretçiler. isimkanlariolanaklari.com adlı sitemiz, üniversite bölümleri ile ilgili sizlere en açıklayıcı ve güncel bilgileri vermek amacı ile Mart 2015'te kurulmuştur. Sitemizde biri eğitimci, diğeri sağlıkçı olmak üzere iki yazar görev almaktadır. Tüm içeriklerimiz, uzun araştırmalar neticesinde oluşturulmaktadır.

   Temel gayemiz, sizlere hem en doğru bilgileri sunmak hem de site ziyaretçilerimizin yorum aracılığı ile bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlamak, böylece daha yararlı bir ortam oluşturmaktır. Üniversite bölümlerini tanıtan içeriklerimiz, uzman bir eğitimci tarafından hazırlanmakta olup, bölümler her yönü ile inceleme altına alınmaktadır.

   Sizlerden isteğimiz, sizi tatmin etmeyen içeriklerimizin yorum bölümü aracılığı ile öğrenmek istediklerinizi sormanızdır. Sorularınıza en makul süre içinde geri dönüş yapılacaktır.

   İstek ve şikayetleriniz için esmaelizan44@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Saygılarımızı sunar, teşekkür ederiz.

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger