Pilotaj Bölümü İş Olanakları

Pilotaj Bölümü iş olanaklarını merak eden üniversite adaylarının, bu yazıda Pilotaj Bölümü  iş imkanları, Pilotaj Bölümü maaşları hakkında bilgi alabilir ve Pilotaj Bölümü mezunları ne iş yapar sorusuna cevap bulabilir. Pilotaj Bölümü hakkında bilgi almak isteyenler yorum yazabilir veya yazılan yorumlardan yararlanabilir.

Pilotaj İş İmkanları Hakkında Bilgi Pilotaj İş Olanakları Hakkında Bilgi
Mezunlar, Türk Hava Yolları A.O., özel havayolu işletmeleri, hava taksi işletmeleri ve çeşitli uçuş okullarında çalışmaktadır.


Pilotaj İş Olanakları
Mezun öğrencilerimizin neredeyse tamamı havayolu şirketlerinde çalışıyor. Hatta ilk mezun olan öğrencilerimiz çeşitli hava yolu şirketlerinde yöneticilik yapıp, üst yönetim kademesine kadar geldi. Bazıları bu şirketlerde 'öğretmen kaptanlık' düzeyinde hizmet veriyor. Yurt dışındaki uçuş okullarını tercih eden veya yurt dışındaki havayollarını tercih eden öğrencilerimiz de var. Bunlar da dünyanın çeşitli ülkelerindeki havayolları şirketlerinde çalışıyor. Türk Silahlı Kuvvetlerinden ayrılan veya emekli olan pilotlara sivil pilot olarak görev yapabilmeleri için de eğitim veriyoruz.'' (Anadolu Üniversitesi)

Pilotaj iş bulma imkanı, Pilotaj iş olanakları hakkında bilgi, Pilotaj mezunları ne iş yapar, Pilotaj mezunları nerelerde çalışır, Pilotaj mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Pilotaj Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
2016 pilot maaşları 15-16 bin TL civarındadır.

Pilotaj mezunları ne kadar maaş alır, Pilotaj maaşı ne kadar, Pilotaj kazançları

Pilotaj Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Özveri ve disiplin gerektiren bir meslek olan pilotluk, eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir eğitim süreci sonunda edinilen bilgiler ve kazanılan beceriler ile icra edilebilir hale gelmektedir. Eğitim süreçlerinin ve bu süreç sonunda kazanılan pilotluk mesleğinin, ulusal ve uluslararası sivil havacılık otoritelerinin gözlem ve denetimleri ile en üst kalitede ve güvenlikte olması sağlanmaktadır.

Pilotaj Bölümü nün Geleceği

Sevgili ziyaretçiler, bu bölümü sadece sizin de fikirlerinizi almak için açıyoruz. Sizce Pilotaj Bölümü nün geleceği var mı, ileride de bu bölüm işe yarar mı? Özellikle Pilotaj Bölümü mezunları yorum yaparsa mutlu oluruz.

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger