Şehir ve Bölge Planlama Bölümü İş Olanakları

Şehir ve Bölge Planlama Bölümü iş olanaklarını merak eden üniversite adaylarının, bu yazıda Şehir ve Bölge Planlama Bölümü  iş imkanları, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü maaşları hakkında bilgi alabilir ve Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunları ne iş yapar sorusuna cevap bulabilir. Şehir ve Bölge Planlama Bölümü hakkında bilgi almak isteyenler yorum yazabilir veya yazılan yorumlardan yararlanabilir.

Şehir ve Bölge Planlama İş Olanakları
Şehir ve Bölge Plancıları yerel yönetimlerde, merkezi yönetimin çeşitli kurumlarında / kuruluşlarında ve özel sektörde, serbest plancı olarak ya da planlama ofislerinde çalışabilirler.

Şehir ve Bölge Planlama iş bulma imkanı, Şehir ve Bölge Planlama iş olanakları hakkında bilgi, Şehir ve Bölge Planlama mezunları ne iş yapar, Şehir ve Bölge Planlama mezunları nerelerde çalışır, Şehir ve Bölge Planlama mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Şehir ve Bölge Planlama mezunları ne kadar maaş alır, Şehir ve Bölge Planlama maaşı ne kadar, Şehir ve Bölge Planlama kazançları

Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, eğitim ve araştırma yoluyla ülkemizin 1950’lerden bu yana yaşadığı hızlı kentleşmenin yarattığı mekansal çevrelerin “yaşanabilir” çevrelere dönüştürülmesine ve mevcut mekansal işleyiş karşısına alternatif çözüm biçimlerinin üretilmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Şehir ve Bölge Planlama Bölümünün Geleceği

Sevgili ziyaretçiler, bu bölümü sadece sizin de fikirlerinizi almak için açıyoruz. Sizce Şehir ve Bölge Planlama Bölümü nün geleceği var mı, ileride de bu bölüm işe yarar mı? Özellikle Şehir ve Bölge Planlama Bölümü mezunları yorum yaparsa mutlu oluruz.

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger