Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü İş Olanakları

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü iş olanaklarını merak eden üniversite adaylarının, bu yazıda Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü  iş imkanları, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü maaşları hakkında bilgi alabilir ve Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü mezunları ne iş yapar sorusuna cevap bulabilir. Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü hakkında bilgi almak isteyenler yorum yazabilir veya yazılan yorumlardan yararlanabilir.

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik İş İmkanları Hakkında Bilgi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik İş Olanakları Hakkında Bilgi
Bölüm mezunları, Sosyal güvenlik uzmanı olarak hem kamuda hem de özel sektörde birçok iş imkanına sahiptir. Mezunların ayrıca Serbest Muhasebecilik,  Malî Müşavirlik, Yeminli Malî Müşavirlik, Sosyal Güvenlik Kurumu Müfettişliği, Maliye Müfettişliği, Hesap Uzmanlığı gibi sosyal itibarı yüksek meslek dallarında da görev alması mümkündür.

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik İş Olanakları
Kamuya atanmak isteyenlerin KPSS’de başarılı olması şarttır. Ayrıca kadro açılması da gerekmektedir.

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik iş bulma imkanı, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik iş olanakları hakkında bilgi, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik mezunları ne iş yapar, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik mezunları nerelerde çalışır, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik mezunları ne kadar maaş alır, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik maaşı ne kadar, Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik kazançları

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Bu bölüm sadece iki üniversitede bulunmaktadır. Bu üniversiteler Düzce Üniversitesi ve KTO Karatay Üniversitesidir. Her iki üniversite de öğrenci alımını TM-1 puanı ile yapmaktadır. Bölümün eğitim süresi 4 yıldır. Girilmesi gereken sınavlar ygs, lys1 ve lys3 sınavlarıdır.

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümünün Geleceği Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü

Sevgili ziyaretçiler, bu bölümü sadece sizin de fikirlerinizi almak için açıyoruz. Sizce MMMnün geleceği var mı, ileride de bu bölüm işe yarar mı? Özellikle Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü mezunları yorum yaparsa mutlu oluruz.

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger