Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü İş Olanakları

Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü iş olanaklarını merak eden üniversite adaylarının, bu yazıda Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü  iş imkanları, Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü maaşları hakkında bilgi alabilir ve Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü mezunları ne iş yapar sorusuna cevap bulabilir. Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü hakkında bilgi almak isteyenler yorum yazabilir veya yazılan yorumlardan yararlanabilir.

Sivil Havacılık İşletmeciliği İş İmkanları Hakkında Bilgi Sivil Havacılık İşletmeciliği İş Olanakları Hakkında Bilgi
Sivil hava işletmecileri THY’de ve özel havacılık şirketlerinde ve havalimanı idaresinde rahatlıkla iş bulabilirler. 

Sivil Havacılık İşletmeciliği iş bulma imkanı, Sivil Havacılık İşletmeciliği iş olanakları hakkında bilgi, Sivil Havacılık İşletmeciliği mezunları ne iş yapar, Sivil Havacılık İşletmeciliği mezunları nerelerde çalışır, Sivil Havacılık İşletmeciliği mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Sivil Havacılık İşletmeciliği mezunları ne kadar maaş alır, Sivil Havacılık İşletmeciliği maaşı ne kadar, Sivil Havacılık İşletmeciliği kazançları

Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Necmettin Erbakan Üniversitesi Sivil Havacılık İşletmeciliği bölümü, lisans olarak bulunan tek bölümdür. Bölümün puan türü TM1’dir ve bu bölümü kazanmak için girilmesi gereken sınavlar YGS, LYS1 ve LYS3 sınavlarıdır.

Sivil Havacılık İşletmeciliği lisans programı öğrencilerin analitik düşünme, bilimsel yaklaşım, hassas karar alma ve etkili iletişim becerilerini geliştirmeleri için geniş bir bilgi tabanı sağlayacak biçimde tasarlanmıştır.  Sivil Havacılık işletmeciliği yönetim ve havacılık dersleri birleşiminden oluşan bir eğitim modeli sunmaktadır. Programın havacılık bileşenleri, öğrencileri havacılık alanındaki düzenlemeler, kurallar, bilimsel yaklaşımlar, ilkeler ve prosedürleri öğrenmelerini sağlarken; yönetim bileşenleri işletmecilik bilimini anlamaları ve havacılık yönetimi alanlarında etkin olarak uygulamalarını sağlar.  Bu amaç doğrultusunda lisans eğitiminde havayolu ve hava kargo operasyonları, havaalanı yönetimi, havacılık emniyeti yönetimi, havacılık hukuku konularında uzmanlaşmayı sağlayan temel havacılık yönetimi alan dersleri; finansal yönetim, risk yönetimi, işletme yönetimi gibi yönetsel dersler sunulmaktadır.

Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümünün Geleceği

Sevgili ziyaretçiler, bu bölümü sadece sizin de fikirlerinizi almak için açıyoruz. Sizce Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü nün geleceği var mı, ileride de bu bölüm işe yarar mı? Özellikle Sivil Havacılık İşletmeciliği Bölümü mezunları yorum yaparsa mutlu oluruz.

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger