Takı Tasarımı Bölümü İş Olanakları

Takı Tasarımı Bölümü iş olanaklarını merak eden üniversite adaylarının, bu yazıda Takı Tasarımı Bölümü  iş imkanları, Takı Tasarımı Bölümü maaşları hakkında bilgi alabilir ve Takı Tasarımı Bölümü mezunları ne iş yapar sorusuna cevap bulabilir. Takı Tasarımı Bölümü hakkında bilgi almak isteyenler yorum yazabilir veya yazılan yorumlardan yararlanabilir.

Takı Tasarımı İş İmkanları Hakkında Bilgi Takı Tasarımı İş Olanakları Hakkında Bilgi
Mezun olan öğrenciler kuyumculuk sektöründe tekniker unvanı ile ;
Tasarım üretim firmalarında , (El, Cad/Cam)
Yarı mamul veya mamul üreten firmalarda,
Tasarım ve üretim birlikte kullanarak üretim yapan firmalarda görev alabildikleri gibi, kendi atölyelerini kurma imkanına da sahip bulunmaktadır. 

Takı Tasarımı iş bulma imkanı, Takı Tasarımı iş olanakları hakkında bilgi, Takı Tasarımı mezunları ne iş yapar, Takı Tasarımı mezunları nerelerde çalışır, Takı Tasarımı mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Takı Tasarımı Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına memur olarak atananlar 2200-2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır. Yani çalıştıkları yerlerle anlaşmalarına göre kazancı azalmakta veya artmaktadır.

Takı Tasarımı mezunları ne kadar maaş alır, Takı Tasarımı maaşı ne kadar, Takı Tasarımı kazançları

Takı Tasarımı Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Bölüme TM-2 puanı ile öğrenci alınmaktadır. Eğitim süresi 4 yıldır. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi GSTF Takı Tasarımı Bölümü, alanında söz sahibi, nitelikli ve yaratıcı özellikleri öne çıkan tasarımcı kimlikler yetiştirmektedir. Mezunlarımız; takı ve mücevher tasarımı alanında çağdaş vizyona sahip, tasarım kavramını, dilini ve tasarlama sürecini iyi bilen, yaratıcı yönüyle öne çıkan, özgün tasarımcı bireyler olarak mücevher ve takı sektörü için yeni alternatifler üretebilir niteliktedirler.

Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Takı Tasarımı bölümü ile Onsa Mücevherat arasında yapılan Co-Op işbirliği çerçevesinde; ONSA’da fabrika ile eğitim alanını bir araya getirmeyi amaçlayan Takı Tasarımı Bölümü Uygulama Birimi hayata geçirilmiştir. 

Takı Tasarımı Bölümünün Geleceği

Sevgili ziyaretçiler, bu bölümü sadece sizin de fikirlerinizi almak için açıyoruz. Sizce Takı Tasarımı Bölümü nün geleceği var mı, ileride de bu bölüm işe yarar mı? Özellikle Takı Tasarımı Bölümü mezunları yorum yaparsa mutlu oluruz.

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger