Tekstil Tasarımı Bölümü İş Olanakları

Tekstil Tasarımı Bölümü iş olanaklarını merak eden üniversite adaylarının, bu yazıda Tekstil Tasarımı Bölümü  iş imkanları, Tekstil Tasarımı Bölümü maaşları hakkında bilgi alabilir ve Tekstil Tasarımı Bölümü mezunları ne iş yapar sorusuna cevap bulabilir. Tekstil Tasarımı Bölümü hakkında bilgi almak isteyenler yorum yazabilir veya yazılan yorumlardan yararlanabilir.

Tekstil Tasarımı İş İmkanları Hakkında Bilgi Tekstil Tasarımı İş Olanakları Hakkında Bilgi
Bu bölümden mezun olanlar TEKSTİL TASARIMCISI unvanı alırlar. Mezun öğrenciler tekstil işletmelerinin dokuma, örme, baskı ve desen tasarım departmanlarında, müşteri temsilciliklerinde, Ar-Ge birimlerinde, ilgili alanlardaki kamu ve özel kurum ve kuruluşlarda tasarımcı ve danışman olarak görev alabilirler.

Tekstil Tasarımı iş bulma imkanı, Tekstil Tasarımı iş olanakları hakkında bilgi, Tekstil Tasarımı mezunları ne iş yapar, Tekstil Tasarımı mezunları nerelerde çalışır, Tekstil Tasarımı mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Tekstil Tasarımı Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 2200-2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Tekstil Tasarımı mezunları ne kadar maaş alır, Tekstil Tasarımı maaşı ne kadar, Tekstil Tasarımı kazançları

Tekstil Tasarımı Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Öğretim programında, zorunlu, mesleki seçmeli ve seçmeli dersler bulunmaktadır. İkinci yılda başlayan uygulama ağırlıklı derslerde öğrenciler hem tasarımlarını üretme olanağı bulmakta, hem de sektöre yönelik çalışmalarla kendilerini geliştirmektedir. Ayrıca bilgisayar destekli tasarım eğitimi ile öğrenciler tasarımlarını bilgisayar ortamına aktarmaktadır. Mesleki seçmeli derslerle öğrencilerin dokuma yüzey tasarımı, örme yüzey tasarımı ve baskı desen tasarımı dallarında uzmanlaşmasına olanak sağlanmaktadır. Bölümün amacı, öğrencileri uluslararası değerde özgün tasarımlar yapabilecek donanımla yetiştirmektir.​

Tekstil Tasarımı Bölümünün Geleceği

Sevgili ziyaretçiler, bu bölümü sadece sizin de fikirlerinizi almak için açıyoruz. Sizce Tekstil Tasarımı Bölümü nün geleceği var mı, ileride de bu bölüm işe yarar mı? Özellikle Tekstil Tasarımı Bölümü mezunları yorum yaparsa mutlu oluruz.

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger