Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü İş Olanakları

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü iş olanaklarını merak eden üniversite adaylarının, bu yazıda Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü  iş imkanları, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü maaşları hakkında bilgi alabilir ve Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü mezunları ne iş yapar sorusuna cevap bulabilir. Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü hakkında bilgi almak isteyenler yorum yazabilir veya yazılan yorumlardan yararlanabilir.

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik İş İmkanları Hakkında Bilgi Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik İş Olanakları Hakkında Bilgi
Programı bitirenler, ticaret sektöründe hizmet veren uluslararası şirketlerde pazarlama, finans, muhasebe ve araştırma bölümlerinde yönetici, uzman, uzman yardımcısı ve danışman olarak çalışabilirler.

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik iş bulma imkanı, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik iş olanakları hakkında bilgi, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunları ne iş yapar, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunları nerelerde çalışır, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3000-3500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunları ne kadar maaş alır, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik maaşı ne kadar, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik kazançları

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Programı'nın temel amacı mezunların; uluslararası ticaret ve bu ticaretin vazgeçilmez unsuru olan lojistik konusu ile ilgili olarak dünya'da oluşmuş literatürün tamamını kazanmalarının akabinde iş yaşamına dâhil olduklarında karşılaşabilecekleri sorunları çözerken, analitik ve bütünsel bir bakış açısıyla stratejik düşünmeyi prensip haline getirmelerinin ve ticaretin uluslararası boyutunda edindikleri bilgi ve becerileri eleştirel bir yaklaşımla değerlendirerek, yaşam boyu öğrenme yaklaşımını benimsemelerinin yanında uluslararası alanda öğrenilenleri çalıştıkları organizasyonlar bağlamında analiz etme, yorumlama, düşüncelerini ve sorunlara ilişkin çözüm önermelerinin, öğrenilen kavram ve düşünceleri, ulusal ve uluslararası boyutta yorumlama ve disiplinler arası analiz yapıp uygulamalarının, iş hayatında kalite ve verimlilik ilkelerini bilme ve uygulamalarının, iş etiğinin gereklerine uyma, toplumsal, bilimsel ve etik değerlere sahip olma ile bireysel ve ekip üyesi olarak sorumluluk alma, açık fikirli, eleştiriye açık, yapıcı ve özgüven sahibi olma ve bir yabancı dili kullanarak eğitim aldıkları alan ile ilgili bilgileri izleyebilme ve meslektaşları ile iletişim kurabilmelerinin sağlanmasıdır. 

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümünün Geleceği

Sevgili ziyaretçiler, bu bölümü sadece sizin de fikirlerinizi almak için açıyoruz. Sizce Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümünün geleceği var mı, ileride de bu bölüm işe yarar mı? Özellikle Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü mezunları yorum yaparsa mutlu oluruz.

DİKKAT: Bir G-Mail hesabı olmayanlar ''Yorumlama Biçimi'' bölümünden ''Anonim'' veya ''Adı/URL'' seçeneklerinden birisini seçerek kolayca yorum yapabilirler.

NOT: Sorduğunuz soruya cevap verildiğinde e-mail ile bilgilendirilmek istiyorsanız, sağ alttaki ''Beni Bilgilendir'' kutucuğunu işaretleyiniz. Bunun için de yorum yazarken Google Hesabını (Gmail Hesabı) kullanmanız gerekir.

© 2014 Maaşları, Hakkında Bilgi, İş İmkanları, İş Olanakları, Ne İş Yapar - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger